Eğitim Programları

GÜNIŞIĞI ÇOCUK MERKEZİ AİLE SEMİNERLERİ

Sevgili Anne ve Babalar

Anne-baba ve uzman olarak bizlere düşen en önemli sorumluluk çocuklarımızı büyütürken onların fiziksel gelişimlerini olduğu kadar ruhsal gelişimlerini de desteklemektir. İşte bu nedenle, çocuklarınızı büyütürken onların gelişimine nasıl katkıda bulunabileceğiniz konusunda yol göstermek, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak amacı ile her ay düzenleyeceğimiz "Aile Seminerleri" nde sizlerle bir araya gelmek istiyoruz.

Bu seminerlerin en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızı büyütürken bize gerekli olan bilgi, beceri, deneyim ve bakış açısına olumlu katkı sağlayacağını umar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Günışığı Çocuk Merkezi Ekibi

Nisan Ayı için planladığımız seminerlerle ilgili detaylı bilgiye aşağıda yer verilmiştir.

Lütfen seminere katılmak için kayıt yaptırınız.

TeL: 0216 467 3751

Nisan Ayı Seminer Konuları ve Diğer Bilgiler:

Konu:

ÇOCUKLARDA YEME PROBLEMLERİ

İçerik: Yemek yeme konusunda zorluk yaşayan çocukları anlamak ve çözüm önerileri. Çiğneme ile ilgili sorunları olan ,pütürlü gıdaları yiyemeyen, sadece belli gıdaları tüketen, TV olmadan kendi kendine yemek yemede zorlanan çocukların aileleri katılabilir.

Konuşmacı: Çiğdem Ergül
Tarih: 9 Nisan 2014 Çarşamba - Saat 18.30-20.00
Yer: Günışığı Çocuk Merkezi Koşuyolu Ofisi
Adres: Salih Omurtak Sokak No 55 Koşuyolu
Ücret: Kişi/Aile:50 TL

Konu:

ÇOCUĞUM OKULA HAZIR MI?

İçerik: Bu seminerde; anaokulundan ilköğretime geçişte çocuklarda hangi becerilerin kazanılmış olması gerektiği, çocuğun okula hazır olup olmadığı yani okul olgunluğunun nasıl değerlendirildiği, çocuğu okula hazırlamak için neler yapılabileceği hakkında bilgiler paylaşılacak ve bu konuda yaşanan zorluklar için çözüm önerileri tartışılacaktır.

Konuşmacı: Suna Polat

Tarih: 16 Nisan 2014 Çarşamba - Saat : 18.30-20.00

Yer: Günışığı Çocuk Merkezi Koşuyolu Ofisi

Adres: Salih Omurtak Sokak No 55 Koşuyolu

Ücret: Kişi/Aile: 50 TL